Emphatia
Hýčkejte své smysly

Emphatia, to je potěšení pro naše smysly. Nabízí exkluzivní vůně nejen pro nás, ale i pro naše domovy, krásnou vybranou kosmetiku a doplňky do domácnosti. Najdete tu především italskou značku SIMONE COSAC PROFUMI, lotyšskou Stenders nebo slovenskou Soaphorii.

Nechybí ani takové drobnosti, jako jsou balzámy na rty, na tělo, koupelové soli a mnoho dalších voňavých a tělu prospěšných prduktů. Pánové i dámy jistě ocení kvalitu a prvotřídní servis. Pořád nestačí? Tak co byste řekli na to, že kromě vůní tu na vás čekají také luxusní welness lehátka od www.wellnesslehatka.cz.

Exkluzivně – Krémy Stenders
Pánská pasáž je sice určena pro pány. Ale jednou z „povinností“ gentlemana je starat se a občas rozmazlovat naše ctěné polovičky. K tomu perfektně poslouží hedvábný krém na obličej a dekolt od lotyšské značky Stenders. Jeho zvláštností je především příměs 24 karátového zlata, které je v takzvaném koloidním stavu. Jinými slovy příměs zlata pomáhá uzamykat vlhkost v pokožce. Exkluzivní kosmetika, kterou jen tak někde neseženete.

Galerie
emphatia

Najdete nás
mapa-emphatia

Vedení
Hana Pohanová
majitel-emphatia

Kontakty
Telefon: +420 777 733 600
info@storestyle.cz
www.storestyle.cz

Otevírací doba
Po–Pá   10.00–19.00
So–Ne   11.00–18.00

 

PÁNSKÁ PASÁŽ

Najdete nás

Nákupní pasáž
spojující Ovocný trh a ulici Na Příkopě
Na Příkopě 23, Praha 1
Otevřeno denně: 9:00-23:30

Facebook

INSTAGRAM